Наверх
Прайс-лист
Ford Ranger 2016
(PDF 0.38 МБ)
Завантажити
Прайс-лист
Ford Ranger 2017
(PDF 0.44 МБ)
Завантажити

Новий Ford Ranger

Завдяки збільшеній вантажопідйомності, потужності і безпеці, цей пікап легко долає будь-які випробування.

Абсолютно новий Ford Ranger пройшов суворі випробування: в несприятливих умовах навколишнього середовища, при екстремальних температурах і в найважчих по прохідності місцевостях на землі. Ось чому цей автомобіль готовий впоратися практично з будь-якими випробуваннями та завданнями, які Ви перед ним поставите.

Модель володіє ще більшою потужністю, ніж коли-небудь до цього. Її забезпечує нова лінійка вдосконалених дизельних двигунів Duratorq, які можуть допомогти Вам перевозити вантажі масою до 1336 кг і буксирувати об'єкти масою до 3350 кг. Ці двигуни також відповідають європейським нормам вихлопів Євро-4 і забезпечують низький рівень споживання палива.

Новий Ranger є першим пікапом, що отримав престижний 5-зірковий рейтинг Euro NCAP за безпеку. А зараз він забезпечує і першокласний рівень комфорту завдяки найкращому в своєму класі просторі для ніг в задній частині салону, сучасному інтер'єрі і вбудованій розважальній системі.

Даний автомобіль Ви можете замовити в дилерському центрі ВіДі-Край Моторз!

 
 Купить автомобили Ford (Форд) у официального дилера в городах: Киев, Черкассы, Кировоград, Чернигов, Винница, Житомир, Полтава, Сумы