Наверх
Прайс-лист
Ford Edge 2016
(PDF 0.56 МБ)
Завантажити
Прайс-лист
Ford Edge 2017
(PDF 0.92 МБ)
Завантажити

Edge

Привабливий дизайн і прекрасні технічні характеристики. Все це в собі об'єднує Ford Edge. Цей кросовер володіє всім необхідним для життя в місті: високий кліренс, потужний двигун, великий салон і багажник, свіжий дизайн та багате оснащення.

Цей автомобіль — більше, ніж позашляховик, це впевнена заявка на перемогу!

Пізнай Edge. 

Адаптивне кермування 

Ця додаткова нова технологія робить водіння легким навіть на складних ділянках шляху. Вона безперервно відслідковує умови та спосіб їзди, підлаштовуючи передатне число кермового управління – кількість поворотів кермового колеса, необхідну для повороту. При низьких швидкостях, наприклад, під час паркування, Адаптивне кермування робить автомобіль маневренішим, зменшуючи необхідні зусилля для повороту. На високій швидкості Адаптивне кермування робить кермування чутливішим, полегшуючи поворот при меншому повороті керма. Чим менше зусиль, тим приємніша їзда. 

Активне шумозаглушення 

Система активного шумозаглушення вимірює різкі звукові хвилі (на зразок шуму двигуна) і компенсує його. Вона відділяє їх від звуків, які ви хочете чути, — музики або розмови, для того, щоб останні звучали для вас кришталево чисто. Або ви можете відкинутися в кріслі і насолодитися тишею, зосередившись на дорозі. 

 
 Купить автомобили Ford (Форд) у официального дилера в городах: Киев, Черкассы, Кировоград, Чернигов, Винница, Житомир, Полтава, Сумы