Наверх

Інтерактивне приймання

Що таке інтерактивне приймання?

Не секрет, що багато хто з нас хотів би бути присутнім біля автомобіля в цеху або хоча б зазирнути під днище, щоб знайти відповідь на те чи інше питання.

Принцип нашої роботи – увага до Клієнтів і турбота про їх автомобілі. І сьогодні колектив дилерського центру «ВіДі-Край Моторз» готовий запропонувати Вам нову БЕЗКОШТОВНУ послугу «ІНТЕРАКТИВНЕ ПРИЙМАННЯ».

ІНТЕРАКТИВНЕ ПРИЙМАННЯ – це можливість особисто взяти участь в огляді* Вашого автомобіля при прийомі на сервіс. Для Вас головним плюсом цього процесу є Ваша залученість у процес прийому автомобіля.

Ви отримуєте можливість: 

  • Cкласти більш точне та наочне уявлення про стан Вашого автомобіля і про майбутнє обслуговування чи ремонтні роботи, а також задати всі питання, що Вас цікавлять, консультанту.
  • Ви відразу зможете обговорити з консультантом-приймальником необхідність, терміни, вартість і встановити пріоритет виконання робіт, які можуть бути виявлені вже на етапі прямого приймання.
  • Залежно від особливостей експлуатації Вами автомобіля і його стану сервісний консультант допоможе підібрати додаткове обладнання та аксесуари для Вашого Ford.
  • У ході прямого приймання Ви зможете детально проконсультуватися з майстром щодо необхідних робіт, заміни запасних частин, а також оцінити технічний стан автомобіля.

Інтерактивне приймання – це інструмент, що дозволяє заощадити Ваш час шляхом узгодження необхідних операцій ще на етапі огляду.

* Інтерактивне приймання – це не діагностика








Купить автомобили Ford (Форд) у официального дилера в городах: Киев, Черкассы, Кировоград, Чернигов, Винница, Житомир, Полтава, Сумы