Наверх
Сервіс «ВіДі Край Моторз»
Сервіс «ВіДі Край Моторз»
Сервіс «ВіДі Край Моторз»
Сервіс «ВіДі Край Моторз»
Сервісне обслуговування
Сервіс «ВіДі Край Моторз»
Сервісна зона «ВіДі Край Моторз»
Сервіс «ВіДі Край Моторз»

Чому саме офіційний дилер Форд?

Технічний потенціал офіційних дилерів Форд, їх досвід і відповідальність за якість обслуговування клієнтів логічно обґрунтовують те,що ремонт і обслуговування автомобіля протягом усього терміну його експлуатації варто довіряти саме офіційному дилеру.

Нижче ми наводимо лише деякі з переваг, що мають офіційні дилери Форд:

Гарантія якості

Офіційні дилери Форд гарантують свою високу кваліфікацію. Будь-який недолік або неякісна робота з їхнього боку будуть виправлені безкоштовно. Для Вас як клієнта це є запорукою впевненості в отриманні послуг найвищої якості.

Фахівці-професіонали

Механіки, що пройшли навчання в Компанії Форд, знайомі з найсучаснішими технологіями і новітніми розробками Компанії Форд в галузі обслуговування. Адміністративні співробітники також проходять спеціальне навчання і незмінно ввічливі й уважні в обслуговуванні клієнтів.

Професійне устаткування

Ремонтні майстерні офіційних дилерів Форд оздоблені різноманітним ремонтним і тестовим устаткуванням, включаючи системи IDS – новітні розробки в області комп'ютерного діагностичного устаткування, створені Компанією Форд спеціально для обслуговування складних електронних систем, якими оздоблений Ваш автомобіль.

Оригінальні деталі і комплектуючі

Офіційні дилери Форд мають у своєму розпорядженні значні запаси оригінальних деталей і комплектуючих Ford і Motorcraft. У випадку, якщо будь-яка деталь відсутня на складі, дилери мають прямий зв'язок з офіційним дистриб’ютором Компанії Форд, що забезпечує термінове постачання для задовільнення Ваших потреб.

Використання оригінальних запчастин Ford і Motorcraft
У процесі розробки автомобілів Форд проводяться численні перевірки, що гарантують відповідність усіх деталей і вузлів стандартам якості і довговічності. Виконуючи будь-який гарантійний ремонт, офіційний дилер Форд, що обслуговує Вас, зобов'язаний використовувати ориганільні запчастини Ford чи Motorcraft.

Для одержання максимальної вигоди від Вашого нового автомобіля також рекомендується використовувати оригінальні запчастини Ford чи Motorcraft при проведенні сервісного обслуговування та всіх ремонтних робіт (включаючи кузовні).
В автомобілі існує ряд відповідних вузлів, у відношенні яких особливо важливо дотримуватись зазначеного правила. Наприклад, при заміні гальмівних колодок у процесі ремонту чи обслуговування Вашим природним бажанням буде їх відповідність стандартам безпеки.
Для цього слід встановлювати оригінальні запчастини Ford чи Motorcraft, що відповідають специфікаціям, розробленим технічними фахівцями Компанії Форд, і стандартам контролю якості.

 Купить автомобили Ford (Форд) у официального дилера в городах: Киев, Черкассы, Кировоград, Чернигов, Винница, Житомир, Полтава, Сумы