Наверх
Сервіс «ВіДі Край Моторз»
Сервіс «ВіДі Край Моторз»
Сервіс «ВіДі Край Моторз»
Сервіс «ВіДі Край Моторз»
Сервісне обслуговування
Сервіс «ВіДі Край Моторз»
Сервісна зона «ВіДі Край Моторз»
Сервіс «ВіДі Край Моторз»

Заміна та зберігання шин

В офіційному дилерському центрі FORD «ВіДі-Край Моторз» діє спеціальна пропозиція по зміні шин, яка дозволить зробити цей процес комфортнішим і вигіднішим. Так, автосалон «ВіДі-Край Моторз» пропонує всім власникам автомобілів Ford цивілізований спосіб зміни гуми. Для того, щоб цей процес пройшов максимально комфортно, необхідно лише зателефонувати за номером сервісного центру: 591-50-05 і записатися на найзручніший для Вас час. Таким чином, автовласник позбавляє себе від необхідності стояти в «живій черзі», а поки кваліфікований персонал офіційного сервісу «ВіДі-Край Моторз» виконуватиме свою роботу, Клієнт може використати цей час для знайомства з новими моделями, або просто відпочити за чашкою ароматної кави.

За умови проведення комплексу робіт з шиномонтажу і балансування за ціною від 375 грн*, Клієнти отримують можливість зберігати комплект з 4-х шин за 2,40 грн на день. Шинокомлект буде дбайливо упакований і відправлений на зберігання до спеціально обладнаного приміщення дилерського центру, в якому створені всі умови для захисту гуми від перепадів температури та вологи. 

*Ціни дійсні на 02 листопада 2015р.

Не менш приваблива пропозиція чекає автовласників, яким необхідно придбати новий комплект шин. У «ВіДі-Край Моторз» їх чекає широкий вибір якісної гуми провідних світових брендів за привабливими цінами.

Окрім цього, офіційний дилер «ВіДі-Край Моторз» пропонує до Ваших послуг комплекс робіт з шиномонтажу і балансування.

Приєднуйтесь до вигідних сервісних пропозицій від офіційного дилерського центру Ford «ВіДі-Край Моторз» та скористайтеся усіма перевагами сезонних акцій і вирушайте в дорогу на справному автомобілі, насолоджуючись комфортом і спокоєм під час керування.

Ласкаво просимо у «ВіДі-Край Моторз» — Вашого дилера Ford на Кільцевій!
Купить автомобили Ford (Форд) у официального дилера в городах: Киев, Черкассы, Кировоград, Чернигов, Винница, Житомир, Полтава, Сумы