Сьогодні автопарк однієї з військових частин Збройних Сил України поповнився сучасною «швидкою» та броньованим автомобілем. Це результат продовження співробітництва групи VIDI  та громадської організації «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії».

 

Ще одна «швидка» та броньований автомобіль сьогодні передані Збройним Силам України – це ще один результат співпраці групи VIDI, лідера роздрібного автомобільного ринку України, та Спілки підприємців теле та кіноіндустрії, яка продовжується.

 

Відомий шоумен телеведучий та продюсер, один із волонтерів Спілки підприємців теле та кіноіндустрії Юрій Горбунов при передачі автомобілів відзначив, що співпраця VIDI та Спілки продовжується та набирає обертів. «Сьогодні передаються аж два автомобілі» - відзначив Юрій з дуже прозорим натяком на те, що ця тісна співпраця ще не раз стане у нагоді нашим воїнам.

 

Член Наглядової ради VIDI Олександр Джуринський відзначив, що ці два автомобілі передаються до військової частини, де служить співробітник VIDI Федір Каданков. «Ми молимося за нього та його здоров‘я і бажаємо усім захисникам та захисницям України повернутися додому живими та неушкодженими» - підсумував він.

 

У відповідь військові подякували за отримані автомобілі, відзначили, що таке єднання народу у допомозі своїм захисникам надихає на перемогу, яку вони неодмінно здобудуть.

 

ДОВІДКОВО. Група VIDI є сімейним бізнесом родини Джуринських. Її кінцевими бенефіціарами є громадяни України, брати Віталій та Олег Джуринські. VIDI, представляючи у якості офіційного дилера 18 всесвітньо відомих автомобільних та 2 мотоциклетних бренди, є лідером роздрібного автомобільного ринку України.

 

З перших днів війни VIDI, як і вся країна, активно допомагає ЗСУ. Компанія веде бізнес відкрито та прозоро: за підсумками 2022 року до бюджетів усіх рівнів підприємства VIDI сплатили 413,3 млн грн податків та зборів, за січень-квітень 2023 року – 161,5 млн грн.

 

Громадська організація «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії» почала свій волонтерський шлях з перших днів військового вторгнення рф на територію України. Об‘єднавшись, небайдужі люди з кіноіндустрії, організувалися та почали активну волонтерську діяльність. На сьогоднішній день, за команди волонтерів громадського обʼєднання, завезено в Україну та передано військовим і медикам  більше 650 автомобілів, в тому числі 24 карети швидкої допомоги. Доставлено десятки тон медичних та інших вантажів гуманітарної допомоги.