Сервісний центр "ВІДІ-Край Моторз"

Це місце, де найкращим чином потурбуються про Ваш Ford, нададуть Вам повний комплекс сервісних та ремонтних послуг, а також забезпечать Вам 100% впевненість у бездоганному стані Вашого автомобіля.

Заміна та зберігання

Заміна та зберігання шин

В офіційному дилерському центрі FORD «ВІДІ-Край Моторз» діє спеціальна пропозиція по зміні шин, яка дозволить зробити цей процес комфортнішим і вигіднішим.
Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Головним принципом роботи кузовного сервісу «ВІДІ-Край Моторз» є індивідуальний підхід і турбота про Клієнта та його автомобіль.
Оригінальні запчастини

Оригінальні запчастини

Використання оригінальних запасних частин Ford при ремонті, забезпечує повне відновлення автомобіля до первинного стану та гарантує необхідний захист для Вас при експлуатації
Ford assistance

Ford assistance

Ця програма передбачує допомогу в критичних ситуаціях і доступна для всіх легкових автомобілів марки «Форд» протягом трьох років з дати придбання автомобіля в офіційній дилерській мережі.
Аксесуари

Аксесуари

Ми можемо запропонувати Вам аксесуари, які зроблять Ваше авто ще привабливішим, та нададуть йому індивідуальності.
Інтерактивне приймання

Інтерактивне приймання

Можливість особисто взяти участь в огляді Вашого автомобіля при прийомі на сервіс. Для Вас головним плюсом цього процесу є Ваша залученість у процес прийому автомобіля.
Запис на СТО

Запис на СТО

Ми найкращим чином потурбуємося про Ваш Ford, надамо повний комплекс сервісних та ремонтних послуг, а також забезпечимо 100% впевненість у бездоганному стані Вашого автомобіля.