ВИКУП АВТОПАРКУ - ПОСЛУГА BUY BACK

ПОСЛУГА ВИКУПУ АВТОПАРКУ КОМПАНІЇ

Маючи великий досвід роботи з корпоративними клієнтами, ми помітили, що досить часто виникає потреба в оновленні наявного автопарку та відповідно є необхідність у продажі декількох автомобілів. Продаж навіть одного автомобіля - це клопітка праця, це витрати часу та ресурсів на пошук надійного покупця, домовленість з ним про прийнятну ціну, огляд автомобіля та діагностику тощо. В результаті цього весь процес купівлі-продажу займає багато часу. Щоб позбавити Вас від перерахованих вище питань, які відволікають їх від підприємницької діяльності, офіційний дилер Форд ВІДІ КРАЙ МОТОРЗ пропонує послугу викуп Вашого автопарку (Buy-Back).

ОНОВЛЕННЯ АВТОПАРКУ

Оновлення автопарку або ж викуп - це купівля Вашого корпоративного автопарку (2 та більше транспортних засоби). Компаніʼ звертаються за даною послугою, коли з'являється потреба у повному оновленні модельного ряду корпоративного парку, бо на ринку з’являються автомобілі, які більше та точніше відповідають потребам бізнесу.

При викупі автопарку офіційний дилер FORD ВІДІ КРАЙ МОТОРЗ на Кільцевій не ставить Вам жодних умов стосовно бренду та однорідності транспортних засобів. Ви можете запропонувати в одному лоті, наприклад, комерційний транспорт, авто бізнес-класу та економічні хетчбеки.

Для Вас це досить вигідна пропозиція, особливо у разі, якщо Ви прийняли рішення оновити корпоративний парк автомобілями Ford. Модельний ряд нашого бренду в змозі задовольнити будь-який запит комерційної компанії. Окрім того, ви додатково отримуєте спеціальну систему пропозицій на сервісне обслуговування на офіційному сервісі Форд за корпоративними цінами, а також гарантійне покриття від заводу-виробника з оригінальними запчастинами.

ВИКУП ОДНОГО АВТО У КОМПАНІЇ

Ви можете скористатись послугою викупу авто, і в разі необхідності, продати, навіть, один автомобіль. Це дуже швидка процедура - Ви можете отримати кошти терміном до 10 робочих днів. У разі, якщо ви купуєте нове авто, то зарахування коштів як передплата за новий автомобіль Форд може бути здійснена уже в день звернення.

ПЕРЕВАГИ

Звернувшись до компанії ФОРД ВІДІ КРАЙ МОТОРЗ на Кільцевій за послугою Buy-Back, Ви отримуєте ряд переваг:

Економія часу
Безплатний ремонт чи заміна металевих елементів кузова у разі виявлення внутрішньої наскрізної корозії внаслідок дефекту на виробництві

Універсальність
Безплатне відновлення лакофарбового покриття кузова чи заміна деталей для фарбування у разі виявлення виробничих дефектів лакофарбових матеріалів або ж технології їх нанесенняинкової.

Гарантія чистоти угоди
Офіційний дилер ФОРД ВІДІ КРАЙ МОТОРЗ гарантує надійність та відкритість угоди з викупу авто відповідно до чинного законодавства України. Кошти перераховуються на розрахунковий рахунок підприємства у повному обсязі без жодних додаткових комісій та доплат.

Спеціальні умови
У разі оновлення автопарку автомобілями бренду Ford, розробляються спецумови придбання, страхування та сервісного обслуговування. Реєстрація придбаних ТЗ відбувається безпосередньо в автосалоні дилерського центру.

Оформлення онлайн
Щоб швидко скористатися послугою викупу, достатньо залишити заявку на сайті офіційного дилера FORD ВІДІ КРАЙ МОТОРЗ і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Вигода
Діагностика ТЗ проводиться винятково на офіційному СТО Ford на Кільцевій, тому Ви отримуєте оцінку вартості автомобіля, максимально близьку до ринкової.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ ДОКЛАДНІШЕ ПРО ПОСЛУГУ?

Зв'яжіться з фахівцем: 044 502 84 42

або