Автострахування в ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ»

Ми пропонуємо весь комплекс послуг зі страхування автомобілів з високим рівнем сервісу

Ваші переваги з КАСКО від ТДВ «СК «ВІДІ-Страхування»

Зручно та швидко

Купівля автомобіля, укладення договору КАСКО та інших договорів страхування відбувається безпосередньо в автоцентрі.

Оперативно та якісно

Ремонт на офіційних СТО. Ремонт автомобіля здійснюється без очікування перерахування грошей на СТО. Виїзд аварійного комісара.

Не відмовляємо у виплаті

Немає відмови у виплаті внаслідок грубих порушень ПДР.

Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
ВИБЕРІТЬ БРЕНД:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Консультація

+38 044 239 09 97

Ми надаємо повний комплекс послуг автомобільного страхування: КАСКО, ОСЦПВ («Автоцивілка»), добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів з розширеним лімітом відповідальності (добровільна «Автоцивілка»), добровільне страхування від нещасного випадку на транспорті.

Інформація про ліцензію

ТДВ «СК «ВІДІ-Страхування». Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) АВ № 500238 від 05.01.2010 р. Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника) АВ № 500247 від 05.01.2010 р.
Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування від нещасних випадків АВ № 500237 від 05.01.2010 р. Страховиками за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів («Автоцивілка») виступають ПАТ «Страхова Компанія «ПРОВІДНА» (ліцензія Держфінпослуг України АВ № 594446 від 20.01.2012 р.), ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» (ліцензія Держфінпослуг України АГ № 569295 від 21.01.2011 р.) та ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» (ліцензія Держфінпослуг України АГ №569236 від 12.01.2012р.) за відповідними договорами доручення.1 Клієнт має право 1 раз за строк дії договору не надавати страховику довідку з Нацполіції для отримання страхового відшкодування за наявності всіх наступних умов: настання страхового випадку за страховим ризиком ДТП; розмір збитку, заподіяний застрахованому автомобілю, не перевищує 10% від страхової суми; відсутні інші учасники дорожнього руху, причетні до цієї події.
2 Клієнт має право в разі пошкодження скляних деталей кузова автомобіля не надавати страховику довідку з компетентного органу для отримання страхового відшкодування за наявності всіх наступних умов: відсутність інших пошкоджень автомобіля; відсутність інших учасників цієї події — у кількості раз, зазначених у договорі страхування для цієї опції.