Сьогодні відбулася презентація «Швидка»-2020: бачення та пропозиція VIDI», у ході якої якій вітчизняний виробник – компанія «ВіДі Юнікомерс» представила свою доробку -  модернізований автомобіль швидкої медичної допомоги на базі Ford Transir тип «В»

Не дивно, що у поточному році виробник спецавтомобілів від VIDI зосередив свої зусилля саме на автомобілях підвищеної прохідності, адже, обидва з цих автомобілів, якщо того потребуватиме замовник, можуть бути поставлені на базі шасі з повним приводом. «Ми хочемо продемонструвати суспільству та професійній громаді, що готові відповісти на виклики сьогодення, готові постачати спеціальні та спеціалізовані автомобілі з урахуванням того, що потреба до їх якості, до їх можливостей зростає з кожним днем» - відмітив у своєму вступному слові Глава Наглядової ради VIDI Віталій Джуринський.


Представник офіційного дистриб’ютора та імпортера Ford в Україні компанії «Віннер Імпортс Україна» Андрій Костюк відзначив, що «Віннер Імпротс Україна» працює з VIDI вже 15 років. Він висловив впевненість у тому, що українські медики, як і раніше, будуть задоволені незмінною надійністю автомобілів Ford у якості базових шасі для виробництва «швидких» від «ВіДі Юнікомерс».

Презентуючи «швидку» типу «В» від VIDI на базі Ford Transit, комерційний директор «ВіДі Юнікомерс» Олександр Строганов зазначив, що оновлена «швидка» від українського виробника перш за все, прийдеться до смаку надійністю та усіма переваги шасі Ford: тут і оптимальність формфактора L2H3, і ультрасучасний двигун ЄВРО-6, потужність якого в оновлених автівках складе 170 к.с., і такі потрібні в дорозі дрібниці, як задні паркувальні датчики, підігрів лобового скла тощо. Як особливість «швидких» цьогорічних поставок, він відзначив, що компанія готова постачати замовникам швидкі на базі повнопривідних шасі, що виготовлятимуться заводом виробником Ford.

Дещо вдосконалив виробник і оснащення оновленої «швидкої». При цьому зручностей для роботи бригади «швидкої» у медичному відсіку не поменшало: сам відсік має оптимальну ергономіку, вміщає навіть людей високого зросту. Панелі медичного відсіку виготовлено з нетоксичного медичного пластику, який легко миється, дверцята шухлядок відкриваються по півколу та фіксуються у будь-якому місці, підсвічуються усі зони медичного відсіку. Але головне - «швидка» від «ВіДі Юнікомерс» оснащується найсучаснішим медичним обладнанням провідних світових виробників.

ДОВІДКОВО. Виробник спеціальної та спеціалізованої техніки «ВіДі Юнікомерс» входить до складу групи VIDI Віталія та Олега Джуринських. Група VIDI - лідер роздрібного автомобільного ринку України, працює на ринку вже 26 років. Підприємства VIDI представляють у якості офіційних дилерів 15 автомобільних брендів зі світовим іменем, частка автомобільного ринку VIDI за результатами 8-ми міс. 2020 року біля 6,3% - по України і близько 14,8% - по Києву і області. На підприємствах VIDI працює близько 1000 співробітників.

Група веде свій бізнес відкрито і прозоро: обидва її кінцевих бенефіціари зареєстровані і живуть в Україні, бізнес працює на українському капіталі. Минулого року до бюджетів усіх рівнів групою сплачено близько 253 млн. грн. податків і зборів (близько 5% від її обороту), рівень середньої заробітної плати на підприємствах групи становить 26,4 тис. грн