Інструкції з експлуатації Ford

Шукаєте Інструкцію з експлуатації вашого Ford? Виберіть необхідну модель авто та з легкістю завантажте Керівництво з експлуатації з сайту офіційного дилера Форд ВІДІ-Край Моторз або ж поставте нам запитання за телефоном: +38 044 239 09 97

FORD FIESTA
FORD C-MAX
FORD FOCUS
FORD TRANSIT
FORD TRANSIT CUSTOM
FORD MUSTANG
FORD PUMA
FORD RANGER
FORD KUGA
FORD MONDEO
FORD COURIER
FORD KA+
FORD B-MAX
FORD ECOSPORT
FORD ECOSPORT
FORD FOCUS+ST
FORD GALAXY S-MAX
FORD GALAXY S-MAX
FORD EDGE MCA
FORD RAPTOR
FORD TOURNEO
FORD TOURNEO TRANSIT

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Згідно з умовами гарантії Ford Motor Company та ДСТУ – 2322-93, на сервісні роботи та встановлені оригінальні деталі, вузли, агрегатори діє 1 рік гарантії. На регулярні роботи - не більше 1500 км пробігу або 20 діб. На деталі та вузли, надані Замовником для ремонту, не розповсюджується гарантія.

Ви можете перевірити наявність у Вашого Ford невиконаних сервісних акцій від виробника. Введіть VIN-номер автомобіля (17-значний код, який вказано на кузові авто або ж у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу) за посиланням.

У випадку, якщо не вдалось отримали інформацію на сайті, Ви можете звернутись до нас за телефоном: +38 044 239 09 97

Це звичайна фізика. Кожна поїздка в технічному сенсі є вібрацією, перевантаженням. Всі деталі перебувають у стані тертя, і це неминуче спричиняє їхній деформації. Регламент проведення ТО вказано у сервісній книжці Вашого авто. А обсяг робіт залежить від пробігу, умов експлуатації тощо. Для якісного проведення ТО застосовують оригінальні запчастини та рідини, рекомендовані Заводом-виробником.

Перегляньте прямо зараз скільки коштує ТО на автомобілі Ford.

У випадках, коли Ваш Форд вийшов з ладу поблизу дому або ж в дорозі, ви можете скористатись послугою Ford Assistance. Якщо не було можливостей для вирішення проблеми на місці, "Форд Асистанс" замовить та сплатить евакуацію авто до офіційного сервісу Форд.

Для отримання допомоги по програмі "Форд Асистанс", підготуйте наступну інформацію перед початком бесіди з оператором контакт-центру:

  • Причини та деталі несправності авто, а також місце перебування.
  • Ваші прізвище, ім'я, по батькові та контактний телефон для подальшого зв’язку.
  • Держ. номер авто та VIN-номер кузова.
  • Дата придбання Вашого Ford.

Детальніше за телефоном +38 044 239 09 97

Компанія VIDI запровадила спеціальну програму VIDI SELECT. Вона дає рішення для двох категорій людей: і тим, хто хоче вигідно та швидко оновити свій автомобіль; і тим, хто хоче придбати надійний та перевірений автомобіль з невеликим пробігом. Оцініть свій автомобіль в салоні або ж попередньо онлайн

  • Безкоштовна та якісна оцінка вартості автомобіля на офіційному сервісі.
  • Можливість термінового викупу Вашого авто.
  • Беремо на себе процедуру з переоформлення документів.
  • Мінімізуємо ризики та позбавляємо Вас клопотів.

Оцінити свій Ford онлайн